ERGONOMICKÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ A DOMÁCNOST

ERGONOMICKÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ A DOMÁCNOST
Lucie Piscová - 28. 3. 2024 , sekce: Blog

Dobrý ergonomický design je více než jen funkčnost ohleduplná k fyziologickým potřebám lidského těla. Ergonomický design umožňuje optimální spojení mezi pracovním úkolem a vámi (umožňuje dokonalé flow a díky tomu je s našimi ergonomickými výrobky radost pracovat).

Důvěřujte značkám Kensington a Leitz, pomůžou vám vytvořit správné pracovní prostředí.

Vyberte si a nakupte ergo výrobky z řady Leitz WOW, Cosy, Ergo nebo Kensington Ergo podle svých potřeb a jako odměnu si vyberte jeden ze tří dárků podle hodnoty vašeho nákupu.

 

Při koupi:

za 1 250 Kč vč. DPH získáte textilní box Leitz Fabric

za 2 500 Kč vč. DPH získáte aroma difuzér ETA Aria

za 5 000 Kč vč. DPH získáte bluetooth sluchátka Kensington H3000

 

                 

 

Textilní box Leitz Fabric

Minimalistický design a decentní matně šedé sametové provedení Látková taška Leitz Hot Desking oceníte v kanceláři, doma i kdekoli jinde.  Taška má tři oddělené přihrádky, do kterých můžete uložit a přenášet vše, co celý den potřebujete, ať je váš pracovní stůl kdekoli. Do této moderní a praktické tašky se vejde notebook, klávesnice, myš, nabíjecí kabely, headset, zápisník, papíry na poznámky i láhev s vodou. Vyrobeno z měkkého materiálu, který je vyztužen recyklovanou lepenkou pro větší pevnost a odolnost.

Vaše odměna za nákup v hodnotě alespoň 1 250 Kč

 

Aroma difuzér ETA Aria

Aroma difuzér ETA Aria důmyslně kombinuje účinky aromaterapie a zvlhčování vzduchu. Pomocí ultrazvukové technologie vytváří vonnou páru, která místnost příjemně provoní a zároveň vzduch efektivně zvlhčí. Tím kromě okamžitého zvýšení komfortu pomáhá také s uvolněním ucpaných dýchacích cest a přináší úlevu při projevech alergie, astmatu, bronchitidy, nachlazení a dalších onemocnění dýchacího ústrojí.

Vaše odměna za nákup v hodnotě alespoň 2 500 Kč

 

Bluetooth sluchátka Kensington

Bluetooth sluchátka Kensington H3000 přinášejí pohlcující a soustředěný zážitek, bezdrátovou svobodu pohybu a vynikající zvukovou technologii. Náušníky z paměťové pěny napuštěné chladivým gelem s tkaninou přenášející teplo poskytují celodenní pohodlí, technologie potlačení okolního hluku poháněná umělou inteligencí potlačuje rušivé zvuky z okolí, indikátory LED potvrzují stav a omezují vyrušování, ovládání hudby s technologií detekce hovorů zjednodušuje přechody a funkce odezvy zajišťuje lepší zapojení do hovoru. Dynamické 40mm neodymové měniče poskytují vynikající zvukový zážitek při hovorech i poslechu hudby. Baterie s dlouhou životností a technologií rychlého nabíjení udržuje náhlavní soupravu funkční i během nabíjení. H3000 je součástí profesionálního videokonferenčního ekosystému Kensington - poskytuje integrovaný zážitek, takže strávíte více času produktivitou.

Vaše odměna za nákup v hodnotě alespoň 5 000 Kč

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0