Blog

Ukažte se v zářivých barvách. Nově i v červené!

Hana Kratochvílová - 5. 4. 2024
Výzkum psychologie barev nám ukazuje, že naše emoce a chování jsou silně ovlivněny vizuálním vnímáním prostoru kolem nás. Teplé barvy, jako červená nebo oranžová, mohou vyvolat aktivitu a vzrušení, zatímco chladné barvy, například modrá, působí uklidňujícím dojmem a snižují stres.

Magnetická tabule Nobo Essentials

Hana Kratochvílová - 5. 4. 2024
Tabule hrají stále zásadní roli při práci, učení a interakci s ostatními, ať už na pracovišti, ve třídě nebo doma. Nabízejí také ekologické a ekonomické řešení bez nutnosti používání papíru. Díky rozmanité nabídce velikostí, povrchů, designů a variantě mobilní či nástěnné je společnost Nobo zárukou, že si vyberete právě takovou tabuli, jakou potřebujete.

Rexel Momentum

Hana Kratochvílová - 4. 4. 2024
Nezastavitelné skartovačky Rexel Momentum jsou určeny především do menších kanceláří, ale jejich výkon a kvalita skartování odpovídá velkým strojům pro firmy nebo společnosti.

ERGONOMICKÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ A DOMÁCNOST

Lucie Piscová - 28. 3. 2024
Dobrý ergonomický design je více než jen funkčnost ohleduplná k fyziologickým potřebám lidského těla. Ergonomický design umožňuje optimální spojení mezi pracovním úkolem a vámi (umožňuje dokonalé flow a díky tomu je s našimi ergonomickými výrobky radost pracovat).

Skartovačky Leitz IQ AutoFeed

Hana Kratochvílová - 28. 3. 2024
Skartovačka Leitz IQ s automatickým podavačem pracuje SAMOSTATNĚ a TIŠE. A ještě vám výrazně ušetří čas a zbaví vás práce, kterou opravdu nemusíte dělat vy osobně.

Hygienické potřeby Katrin

Michaela Švecová - 20. 2. 2024
Hledáte hygienické vybavení pro své pracoviště nebo se poohlížíte po produktech, které jsou šetrné k Vám i k životnímu prostředí? Značka KATRIN Vám nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků z oblasti hygieny. Katrin je naše nejprodávanější značka v oblasti hygienických potřeb.

Indulona - všestranná péče o pokožku i tělo

Hana Kratochvílová - 2. 2. 2024
Kvalita receptury krémů Indulona zůstává dodnes výjimečně vysoká ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky k péči o ruce. Indulona je navíc vhodná pro všechny věkové kategorie, i pro děti od tří let.

Hygienické a kosmetické výrobky Linteo pro celou rodinu

Lucie Piscová - 18. 1. 2024
Výrobky značky Linteo usnadňují a zpříjemňují život všem členům rodiny a jsou její nedílnou součástí již 25 let.

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARŤÁK S DŮRAZEM NA ČISTOTU A HYGIENU

Lucie Piscová - 18. 9. 2023
Čím účinně likvidovat viry a bakterie? Jak vyčistit zašlou špínu? Jakým šetrným mýdlem si mám po špinavé práci umýt ruce? Tyto a další otázky řeší spousta z nás a přitom odpověď, kterou hledáte, je značka LAVON. Český dodavatel čisticích prostředků a kosmetiky pro domácnost i průmysl.

Celulóza nebo recykl?

Michaela Švecová - 1. 8. 2023
Vadí vám rozpadající se recyklované papírové ručníky na veřejných WC? Víte, jaký je rozdíl v ekologickém zatížení při výrobě papíru z celulózy a recyklátu?

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0