Blog

Moderní ergonomie

Šárka Dadáková - 16. 5. 2022
Protože stále více zaměstnanců pracuje nejen v kanceláři, ale i z domova, vznikly problémy s dodržováním ergonomie. Často sedíme na jídelní židli nebo na pohovce. To našim zádům, krční páteři a rukám rozhodně neprospívá. Následkem mohou být nepříjemné bolesti. Dlouhodobě tyto bolesti mohou způsobit vleklé zdravotní potíže a sníženou pracovní výkonost. Se značkou Kensington a Leitz vám pomůžeme nalézt správné řešení pro každé prostředí.

Leitz IQ Autofeed

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Leitz IQ Autofeed pracují tiše a samostatně.

Rexel Secure

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Rexel Secure vám poskytnou účinnou skartaci dat, ať pracujete kdekoli. Rexel Secure Vám nabízí maximální bezpečnost a zabere minimální prostor.

Rexel Momentum

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Rexel Momentum se hodí do malé kanceláře. Přesto skartují stejně dobře a bezpečně jako skartovačky pro velké firmy.

Jarní úklid

Šárka Dadáková - 4. 4. 2022
Pomalu přichází jaro a tak stojí za úvahu, zda se pomalu nepustit do většího jarního úklidu. Jestli se na takový velký úklid domácnosti chystáte, připravili jsme vám nějaké tipy a hlavně motivaci jak začít a jak úklid provést co nejefektivněji s těmi správnými prostředky. Jarní úklid je po zimě moc důležitý nejen pro dům, ale hlavně pro lidskou psychiku.

Co nesmí chybět ve zdravé a zelené kanceláři?

Jakub Dubec - 24. 7. 2018
V pracovním prostředí trávíme značnou část našeho času, při běžném plném úvazku je to zhruba čtvrtina týdne. Stejně tak jako pečujeme o náš domov, měli bychom věnovat pozornost i prostorům, ve kterých pracujeme.  V obou případech je důležité vytvořit vhodné prostředí, ve kterém se cítíme dobře.

Čistý vzduch v kanceláři pro zdravé a produktivní pracovní prostředí

Jakub Dubec - 3. 7. 2018
Neznám lepší pocit, než když můžu vyrazit do přírody, nebo otevřít okno během deště. Znáte někoho, kdo by neměl rád čistý vzduch?

Jak šetřit vodou nejen v kanceláři

Pavlína Dočkalová - 16. 3. 2017
Voda – tekutina nezbytná pro život na Zemi. Přesto dnes přes miliardu lidí trpí jejím nedostatkem. OSN vyhlásila roku 1993 na 22. březen Světový den vody. Šetřit spotřebou a chránit kvalitu vody můžeme doma i v kanceláři. Ukážeme vám i méně tradiční cesty.

Funkční uspořádání kanceláře podle feng shui

Tereza Javorská - 5. 12. 2016
Nepracuje se vám ve vaší kanceláři dobře? Máte pocit nedostatku energie, nebo naopak její přebytek, který vám nedovoluje důkladně se na práci soustředit? Možná vše vězí v nesprávném uspořádání kanceláře. Máme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci tento problém vyřešit.

Kancelář, která fandí přírodě

Pavlína Dočkalová - 16. 10. 2016
Ročně spotřebuje dvacetičlenná kancelář až 40 tisíc listů xerografického papíru. K výrobě takového objemu je zapotřebí zpracovat půlku vzrostlého stromu, která by jinak pokryla denní spotřebu kyslíku pro 25 osob. Smutná matematika spěje k jedinému výsledku – recyklovat a používat recyklované produkty!

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0