Blog

Skartovačky Leitz IQ AutoFeed

Hana Kratochvílová - 21. 9. 2023
Automatická skartovačka Leitz IQ AutoFeed pracuje zcela samostatně a potichu.

Rexel Momentum

Hana Kratochvílová - 21. 9. 2023
Nezastavitelné skartovačky Rexel Momentum jsou určeny především do menších kanceláří, ale jejich výkon a kvalita skartování odpovídá velkým strojům pro firmy nebo společnosti.

Celulóza nebo recykl?

Michaela Švecová - 1. 8. 2023
Vadí vám rozpadající se recyklované papírové ručníky na veřejných WC? Víte, jaký je rozdíl v ekologickém zatížení při výrobě papíru z celulózy a recyklátu?

OBJEVTE SVĚŽÍ ČISTOTU DOMOVA

Lucie Piscová - 4. 7. 2023
Jednoduchost použití, dokonalé čisticí schopnosti, příjemná vůně, mimořádná kvalita a dostupné ceny. Výrobky SIDOLUX zkrátka patří mezi špičku na trhu s čisticími prostředky.

Rexel Optimum Auto+

Hana Kratochvílová - 23. 6. 2023
Automatické skartovačky Rexel Optimum AutoFeed+ prokazatelně šetří 98 % času, který při hromadném skartování ztrácíte ručním podáváním dokumentů do standardní skartovačky.

JEŠTĚ VĚTŠÍ POHODA S LEITZ IQ

Lucie Piscová - 23. 6. 2023
Za nákup skartovačky získejte dárek ZDARMA!

Pilot Pintor

Lucie Piscová - 14. 6. 2023
Zapojte vaši fantazii! Akrylový dekorační popisovač Pilot Pintor podporuje vaši představivost a kreativitu. Změňte vaše oblečení, přetvořte různé předměty, přizpůsobte nábytek dle svého stylu nebo třeba ozdobte nyní tolik populární kamínky.

BIO-EKO OBALY A NÁDOBÍ

Lucie Piscová - 9. 6. 2023
Ptáte se: „Z čeho se ekologické nádobí vyrábí? Jak jej mohu poznat? Jak ho správně využívat, a hlavně jak jej mám správně recyklovat?

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARŤÁK S DŮRAZEM NA ČISTOTU A HYGIENU

Lucie Piscová - 18. 5. 2023
Čím účinně likvidovat viry a bakterie? Jak vyčistit zašlou špínu? Jakým šetrným mýdlem si mám po špinavé práci umýt ruce? Tyto a další otázky řeší spousta z nás a přitom odpověď, kterou hledáte, je značka LAVON. Český dodavatel čisticích prostředků a kosmetiky pro domácnost i průmysl.

LEITZ RECYCLE – filozofie udržitelných výrobků

Lucie Piscová - 29. 3. 2023
NENÍ Vám životní prostředí ukradené? CHCETE využívat výrobky s nižším dopadem na životní prostředí? Máme pro Vás řešení…

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0