Magazín zelená kancelář

JAR to je značka, na kterou se můžete spolehnout

Lucie Piscová - 27. 1. 2023
Na hory nádobí není hezký pohled. S tímto tvrzením by zajisté souhlasila každá žena. Naštěstí pro ně se za poslední roky stala velmi dobrým pomocníkem myčka na nádobí. Pokud jste i Vy vlastníkem tohoto skvělého přístroje, nebojte se zainvestovat do kvalitních prostředků na mytí nádobí. Pořiďte si Jar, který Vám práci usnadní, nádobí odmastí a navíc Vás potěší krásnou vůní.

Hygienické potřeby Katrin

Michaela Švecová - 19. 1. 2023
Hledáte hygienické vybavení pro své pracoviště nebo se poohlížíte po produktech, které jsou šetrné k Vám i k životnímu prostředí? Značka KATRIN Vám nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků z oblasti hygieny. Katrin je naše nejprodávanější značka v oblasti hygienických potřeb.

Leitz Cosy Wellbeing

Lucie Piscová - 4. 1. 2023
Vytvořte si vlastní komfortní pracovní prostředí bez kompromisů v designu, kvalitě, spolehlivosti nebo udržitelnosti.

Skartovací stroje Rexel Optimum Autofeed

Lucie Piscová - 4. 1. 2023
Skartovačky papíru Rexel Optimum AutoFeed jsou plně automatické, proto zvyšují produktivitu práce.

Skartovací stroje Leitz IQ Office

Lucie Piscová - 4. 1. 2023
Manuální skartovačky Leitz bez námahy skartují všechny důvěrné dokumenty a umožňují klidnou a bezpečnou práci z domova. Díky kompaktní velikosti a modernímu designu je můžete umístit do jakékoli místnosti.

Dárek k Vaší objednávce

Michaela Švecová - 16. 11. 2022
Dárek si vyberete v košíku (v 1. kroku objednávky) při splnění limitu pro získání dárku.

Grilovací sezóna

Šárka Dadáková - 9. 6. 2022
Nastává období, kdy bude pěkně teplo. To nás vybízí být více venku a užívat si pěkného počasí. A k tomu neodmyslitelně patří i dobré jídlo, které si často rádi ugrilujeme. Přichystali jsme pro Vás pomocníky, díky kterým to hravě zvládnete.

Moderní ergonomie

Šárka Dadáková - 16. 5. 2022
Protože stále více zaměstnanců pracuje nejen v kanceláři, ale i z domova, vznikly problémy s dodržováním ergonomie. Často sedíme na jídelní židli nebo na pohovce. To našim zádům, krční páteři a rukám rozhodně neprospívá. Následkem mohou být nepříjemné bolesti. Dlouhodobě tyto bolesti mohou způsobit vleklé zdravotní potíže a sníženou pracovní výkonost. Se značkou Kensington a Leitz vám pomůžeme nalézt správné řešení pro každé prostředí.

Jarní úklid

Šárka Dadáková - 4. 4. 2022
Pomalu přichází jaro a tak stojí za úvahu, zda se pomalu nepustit do většího jarního úklidu. Jestli se na takový velký úklid domácnosti chystáte, připravili jsme vám nějaké tipy a hlavně motivaci jak začít a jak úklid provést co nejefektivněji s těmi správnými prostředky. Jarní úklid je po zimě moc důležitý nejen pro dům, ale hlavně pro lidskou psychiku.

Víte, jak vybrat správnou řezačku?

Martina Smékalová - 11. 9. 2019
Stříháte spoustu papíru nebo kartonu a sami dobře víte, že s nůžky výsledek není vždy 100 %. Nenechte se odradit a zkuste to s řezačkou. Ušetří Vám spoustu času a s výsledkem budete jistě spokojeni.

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0