Magazín zelená kancelář

Akce Esselte Love

Hana Kratochvílová - 7. 9. 2022
S moderním mixem práce doma i v kanceláři vzniká potřeba mít věci na obou místech opravdu skvěle zorganizované. S archivačními a úložnými výrobky od společnosti ESSELTE si vytvoříte profesionální prostředí, kde se budete cítit dobře.

Akce Leitz IQ Protect

Hana Kratochvílová - 11. 7. 2022
Leitz Protect super tichá a kompaktní skartovačka s šuplíkovým košem ochrání vaše citlivé osobní a obchodní dokumenty.

Akce Leitz IQ

Hana Kratochvílová: - 1. 7. 2022
Vsaďte na jistotu s některou ze skartovaček řady LEITZ IQ.

REXEL Optimum

Hana Kratochvílová E-mail: - 1. 7. 2022
Technologie AutoFeed zajišťuje jednoduchost a efektivitu hromadného skartování, ve srovnání s tradičními skartovacími stroji ušetří 98 % času.

Grilovací sezóna

Šárka Dadáková - 9. 6. 2022
Nastává období, kdy bude pěkně teplo. To nás vybízí být více venku a užívat si pěkného počasí. A k tomu neodmyslitelně patří i dobré jídlo, které si často rádi ugrilujeme. Přichystali jsme pro Vás pomocníky, díky kterým to hravě zvládnete.

Moderní ergonomie

Šárka Dadáková - 16. 5. 2022
Protože stále více zaměstnanců pracuje nejen v kanceláři, ale i z domova, vznikly problémy s dodržováním ergonomie. Často sedíme na jídelní židli nebo na pohovce. To našim zádům, krční páteři a rukám rozhodně neprospívá. Následkem mohou být nepříjemné bolesti. Dlouhodobě tyto bolesti mohou způsobit vleklé zdravotní potíže a sníženou pracovní výkonost. Se značkou Kensington a Leitz vám pomůžeme nalézt správné řešení pro každé prostředí.

Leitz IQ Autofeed

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Leitz IQ Autofeed pracují tiše a samostatně.

Rexel Secure

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Rexel Secure vám poskytnou účinnou skartaci dat, ať pracujete kdekoli. Rexel Secure Vám nabízí maximální bezpečnost a zabere minimální prostor.

Rexel Momentum

Šárka Dadáková - 7. 4. 2022
Skartovačky Rexel Momentum se hodí do malé kanceláře. Přesto skartují stejně dobře a bezpečně jako skartovačky pro velké firmy.

Jarní úklid

Šárka Dadáková - 4. 4. 2022
Pomalu přichází jaro a tak stojí za úvahu, zda se pomalu nepustit do většího jarního úklidu. Jestli se na takový velký úklid domácnosti chystáte, připravili jsme vám nějaké tipy a hlavně motivaci jak začít a jak úklid provést co nejefektivněji s těmi správnými prostředky. Jarní úklid je po zimě moc důležitý nejen pro dům, ale hlavně pro lidskou psychiku.

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0