Magazín zelená kancelář

Dárek k Vaší objednávce

Michaela Švecová - 11. 7. 2024
Dárek si vyberete v košíku (v 1. kroku objednávky) při splnění limitu pro získání dárku.

Rozšířená ZÁRUKA 2+3 ROKY NAVÍC

Lucie Piscová - 10. 7. 2024
Nezáleží na tom, zda chcete řezat papír, karton, kůži, fólii nebo lepenku, ten správný řezací nástroj vždy najdete u společnosti Dahle. Jejich rozsáhlý sortiment řezaček vás uchvátí. Na prvním místě je u těchto řezaček vždy kvalita a bezpečnost.

BIO-EKO OBALY A NÁDOBÍ

Lucie Piscová - 10. 7. 2024
Ptáte se: „Z čeho se ekologické nádobí vyrábí? Jak jej mohu poznat? Jak ho správně využívat, a hlavně jak jej mám správně recyklovat?

Ukažte se v zářivých barvách. Nově i v červené!

Hana Kratochvílová - 5. 4. 2024
Výzkum psychologie barev nám ukazuje, že naše emoce a chování jsou silně ovlivněny vizuálním vnímáním prostoru kolem nás. Teplé barvy, jako červená nebo oranžová, mohou vyvolat aktivitu a vzrušení, zatímco chladné barvy, například modrá, působí uklidňujícím dojmem a snižují stres.

Magnetická tabule Nobo Essentials

Hana Kratochvílová - 5. 4. 2024
Tabule hrají stále zásadní roli při práci, učení a interakci s ostatními, ať už na pracovišti, ve třídě nebo doma. Nabízejí také ekologické a ekonomické řešení bez nutnosti používání papíru. Díky rozmanité nabídce velikostí, povrchů, designů a variantě mobilní či nástěnné je společnost Nobo zárukou, že si vyberete právě takovou tabuli, jakou potřebujete.

ERGONOMICKÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ A DOMÁCNOST

Lucie Piscová - 28. 3. 2024
Dobrý ergonomický design je více než jen funkčnost ohleduplná k fyziologickým potřebám lidského těla. Ergonomický design umožňuje optimální spojení mezi pracovním úkolem a vámi (umožňuje dokonalé flow a díky tomu je s našimi ergonomickými výrobky radost pracovat).

Hygienické potřeby Katrin

Michaela Švecová - 20. 2. 2024
Hledáte hygienické vybavení pro své pracoviště nebo se poohlížíte po produktech, které jsou šetrné k Vám i k životnímu prostředí? Značka KATRIN Vám nabízí široké portfolio vysoce kvalitních výrobků z oblasti hygieny. Katrin je naše nejprodávanější značka v oblasti hygienických potřeb.

Indulona - všestranná péče o pokožku i tělo

Hana Kratochvílová - 2. 2. 2024
Kvalita receptury krémů Indulona zůstává dodnes výjimečně vysoká ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky k péči o ruce. Indulona je navíc vhodná pro všechny věkové kategorie, i pro děti od tří let.

Hygienické a kosmetické výrobky Linteo pro celou rodinu

Lucie Piscová - 18. 1. 2024
Výrobky značky Linteo usnadňují a zpříjemňují život všem členům rodiny a jsou její nedílnou součástí již 25 let.

Skartovačky Leitz IQ

Hana Kratochvílová - 3. 1. 2024
Skartovačky musí být dnes dostupné nejen v kanceláři, ale i doma, protože i tam potřebujete papírové dokumenty rychle a bezpečně zlikvidovat. Leitz nabízí širokou řadu strojů na každý typ skartace papíru, pro každý účel, bez kompromisu - co se týče kvality i zabezpečení.

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0