Přenechte nezáživnou práci strojům

Přenechte nezáživnou práci strojům
Pavlína Dočkalová - 24. 6. 2016 , sekce: Inspirace pro kancelář

Trávíte hodiny týdně nudnou, avšak nutnou kancelářskou prací, jako je sešívání dokumentů, jejich značení, zakládání nebo naopak bezpečná likvidace? Málokdo si libuje v roli kancelářské krysy, jak se lidově říká. Naštěstí dnes již existuje celá řada praktických vynálezů, které vám ušetří čas a energii.

Kolik času trávíte hledáním?

Kvízová otázka za sto bodů. Zkuste si vzpomenout, kolikrát jste museli odložit rozdělaný úkol, kvůli tomu, že jste nemohli dohledat související dokument. Člověk ani nemusí být nepořádník. Práce se někdy nahrne tolik, že se prostě nakupí. A to doslova. Vyvarujte se toho pomocí šikovných pořadačů nebo štítkovačů. Pomůžou vám rychle vytvořit přehledný systém.

Zabraňte také poztrácení či promíchání listů v rozsáhlých žádostech či zprávách. Není nic horšího než strávit dvě hodiny opětovným skládáním třísetstránkového elaborátu. Místo toho využijte hned po vytištění stroj na hřebenovou vazbu nebo velkokapacitní sešívačku. V okamžiku máte estetický i funkční výsledek v ruce.

Nůžky jsou minulostí

Máte na starost nástěnku nebo pozvánky na firemní akci? Vystřihovat fotky, obrázky či texty, aby nebyly kostrbaté, je pěkná dřina. Většinou vyžaduje velké soustředění a někdy přece jen ruka ujede. Co s tím? Přizvěte si na pomoc kotoučovou řezačku. Tiskoviny kvapem proměníte v požadovaný formát a naráz můžete řezat až 10 klasických A4. Určitě nedojde ani k pracovnímu úrazu.

Bezpečný konec citlivých dokumentů

Jednou se naplní osud i těch nejlépe utříděných a spravovaných dokumentů a musí uvolnit místo novým. V tomto momentě je nejlepší volba skartovačka. Můžete se sice pokusit je roztrhat a rozstříhat, je to ale práce fyzicky náročná, zvlášť má-li to být pečlivě a při stovkách papírů. Skartovací stroje pojmou několik listů za minutu a bezpečně je rozloží na malinké kousky, které už nikdo neposkládá.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

96 % zákazníků doporučuje náš obchod

Rychle vybaveni, dobra komunikace

Ověřený zákazník, 25. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Rychlost doručení
Ověřený zákazník, 20. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Cenově výhodné zboží
Ověřený zákazník, 14. 09. 2021

Rychlost dodání

Ověřený zákazník, 13. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0