Jak dýchat čistý vzduch

Jak dýchat čistý vzduch
Pavlína Dočkalová - 27. 9. 2016 , sekce: Zelená kancelář

Znáte ten pocit, kdy vás nepříjemně svědí oči, kýcháte ostošest, a ztěžuje vám to nejen se soustředit na práci, ale celý život? Léky vám pomohou zbavit se dočasně příznaků alergie. Jak se ale pořád vyhýbat spouštěčům? Máme bezchybné řešení aspoň pro vaši kancelář.

CleanTec na scénu

Je to tak. Už i výrobci kancelářských přístrojů pochopili, že je čas na přidanou hodnotu v podobě bezpečí a ochrany zdraví. Takové “fičury” se staly součástí i skartovaček Dahle. Představujeme vám unikátní filtrační systém CleanTec, který zabraňuje mikročásticím prachu, vzniklým při skartování, dostat se ven. Vzduch v kanceláři bude už napořád ušetřen těchto nemilých alergenů. Jemný prach je odváděn přímo z řezných válců přes uzavřený filtrační systém do třívrstvého filtru. Jakmile po čase splní svou úlohu, vytřídíte jej do příslušného odpadu a nainstalujete nový. Je to jednoduché a účinné řešení, které ocení nejen alergici. Celou třetinu svého produktivního života můžete dýchat zdravě. Tak to u šéfa prosaďte

Jezero Irene v USA

Nejvíce si čerstvého vzduchu užijete v přírodě.

Vymeteno, a co dál?

Pročištěný vzduch je dobrý start k lepšímu zdraví. Je to ale pasivní přičinění se, co říkáte? Největší radost z pokroku má člověk stejně z vlastního snažení. Podzimní detoxikace je v tuto dobu “slovo do pranice”. Dovolené, letní grilování a zahrádky jsou už ty tam. Vánoce a s nimi spojené rodinné návštěvy plné cukroví a přípitků zase daleko před námi. Ideální čas, jak vyladit formu, a také prevence zimních neduhů. O detoxikaci již bylo napsáno mnoho a já nejsem zastánce konkrétních postupů. Mělo by to být o tom, co člověk sám cítí, že mu prospěje. Také proto jsem se rozhodla, že v říjnu vynechám alkohol. Místo toho budu pít bylinkové čaje, které mám ráda, a každý den sním nějaké ovoce. Nevím, nakolik zapracuje vůle nebo těšení se na pocit totální regenerace, ale určitě to bude další pokořená výzva mého života :) Za měsíc si povíme. Jestli vás to motivovalo, pojďte do toho! O svůj “goal” se s námi můžete podělit.

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

96 % zákazníků doporučuje náš obchod

Rychle vybaveni, dobra komunikace

Ověřený zákazník, 25. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Rychlost doručení
Ověřený zákazník, 20. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Cenově výhodné zboží
Ověřený zákazník, 14. 09. 2021

Rychlost dodání

Ověřený zákazník, 13. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0