Nová éra svobody tisku štítků

Nová éra svobody tisku štítků
Pavlína Dočkalová - 30. 1. 2017 , sekce: Inspirace pro kancelář

Ještě než dospějeme k tomu, že budeme přístroje ovládat pouhou myšlenkou, vychází nám technika vstříc sama. Označit místnost, šanon, balík, cenu zboží nebo hosty konference nebylo nikdy jednodušší. Inteligentní mobilní tiskárna Leitz Icon je ekologicky šetrná a přizpůsobí se přesně vašim potřebám.

První kroky s Leitz Icon

Tiskárna Leitz Icon je opatřena softwarem, jehož aktuální verzi pro jednotlivá zařízení a operační systémy lze stáhnout z webu výrobce. Po tom, co se štítkovací software nainstaluje do počítače, tabletu nebo mobilu, spojí se s tiskárnou. Nastavení je snadné, a kdyby přece jen něco, k dispozici je podrobný návod v češtině. Když se u výrobce zaregistrujete získáte rok záruky navíc a databázi užitečných piktogramů. Pak už se můžete pustit do vytvoření nebo editace štítků. Jediným zaklapnutím vložíte kazetu a můžete začít tisknout.

zdroj: leitz.com

Druhy kazet a štítků

Díky „inteligentní kazetě“, jak ji nazval sám výrobce, na tiskárně kdykoli zjistíte, jaký typ kazety se nachází uvnitř a kolik role zbývá. Podle účelu lze zvolit ze 4 základních typů kazet.

  • Kazety se samolepící plastovou páskou, odolnou vůči vodě a UV záření, jsou k mání ve 3 barvách. K dispozici jsou 2 velikosti šířek. Uplatní se v oblasti správy nemovitostí ke značení budov, místností, navigačního systému a různých upozornění, stejně jako k tisku čárových kódů, nejrůznějších bannerů a štítků pro IT, hotelnictví, zdravotnictví či logistiku. Jednoduše řečeno všude tam, kde jde o trvanlivost označení.

zdroj: leitz.com

  • Kazety se samolepící papírovou páskou jsou vyrobeny v různých šířkách, přičemž maximální dodávaná šířka je až 88 mm. 
  • Třetí typ kazety obsahuje papírové samolepící štítky, k dostání v několika možných rozměrech.
  • Pro tisk vizitek, visaček či jmenovej je určena kazeta s papírovou páskou bez lepidla ve 3 možných šířkách.

Kazety s páskou umožňují tisk v libovolné orientaci, na výšku nebo na šířku. Vytisknete štítky různých velikostí s použitím jediné kazety s rychlostí až 200 štítků za minutu. Využití tiskárny je velmi široké a variabilní. Inteligentní kazeta navíc zabraňuje zablokování navinuté pásky a jejímu plýtvání. Štítek vytiskne pouze jednou – hned napoprvé přesně. Výrobci myslí i na přírodu. Kazeta je vyrobena z recyklovaného papíru a je znovu plně recyklovatelná.

zdroj: leitz.com

Líbil se vám tento článek? Doporučte ho svým přátelům.

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0