Inspirace pro kancelář

Business smart image aneb kancelářský styl oblékání

Dana Štěrbová & Tereza Javorská - 27. 1. 2015
Už vám někdy přišla pozvánka na interview s poznámkou, že daná společnost vyžaduje styl business smart? Uvidíte, že není zapotřebí si kvůli tomu lámat hlavu a probírat se studiemi působení barev. Vsaďte na nenápadnou klasiku.

Éčka, která neškodí: Buďte ekologičtí, ekonomičtí a efektivní při provozu kanceláře

Dana Štěrbová - 21. 11. 2014
Ano, ekologický znamená v praxi především to, že párkrát v týdnu se při cestě do Billy zastavíte u modrého kontejneru a vysypete do něj obsah skartovačky a další papírový odpad. Vzpomínáte na TV reklamu, kde jsou kontejnerová stání vyobrazena jako dobré místo k seznámení?

Drobná podzimní výzdoba kanceláře

Dana Štěrbová - 19. 11. 2014
Pokud se vám zdobení kanceláře dle ročních období jeví jako zbytečné, nečtěte tento článek. Pokud si při dekorování připadáte zoufale, nebo máte chuť si zlepšit každodenní rutinu kanceláře, mile překvapit klienta a věříte trochu na účinky barev, potažmo terapii barvami, čtěte.

Kolegyně kráva

Dana Štěrbová - 7. 11. 2014
Kancl, kolegyně, kolegové, kávovar, kompjůtr, klávesnice, kantýna,… všimli jste si? Většina slov, která v nás vzbuzují asociace spojené s prací, začínají na „k“. Pak je tu ještě další skupina slov, která budí daleko větší nelibost, ba i dokonce způsobují žaludeční vředy: kolegyně kráva a kolega k…

Nuda v kanclu - jak restartovat mozek

Dana Štěrbová - 21. 10. 2014
Čas neutíká... Podíváte se poprvé na hodinky: 11.00. Za úctyhodně dlouhou dobu shledáte, že by vás pohled na zápěstí mohl posunout blíže k vytoužené „padla“. Je 11.03. Výkonnost klesá a vy přemýšlíte o reinkarnaci v mouchu nebo o útěku. Nevěšte hlavu a chvíli prokrastinujte. Je to životu prospěšné!

„Nóóó…?!“ aneb Telekomunikační neřesti

Dana Štěrbová - 1. 10. 2013
Telefonování – součást lidského života, o které bylo napsáno tisíce příruček, milióny partnerů se přes telefon rozešly, milióny smluv byly skrze něho uzavřeny a zrušeny a nespočet pracovníků telemarketingu byl skrze něj poslán do různých míst. Kancelářský život ale vyžaduje extra porci umění telefonovat. O obchodním hovoru někdy příště, dnes si zopakujeme základní principy telefonování.

Co by ve vaší kanceláři nemělo chybět

Kamil Štajgl - 1. 10. 2013
Plánujete si zřídit kancelář? Přemýšlíte, co všechno se v běžné kanceláři nachází? Hledáte doporučení, jakou kancelářskou technikou se vybavit? Všechny tyto otázky vám zodpovíme v následujícím článku.

Osobní image aneb jak volit profesní šatník

Tereza Javorská - 23. 7. 2013
Kombinací vzhledu, způsobu řeči, chování a oblečení utváříte komplexní styl, který se nazývá osobní image. Některé věci děláte podvědomě, jiné můžete do určité míry ovlivnit a další, jako je třeba oblečení, máte zcela ve své vlastní režii. Nabízíme vám několik tipů, jak se oblékat pro různé pracovní příležitosti.

Jak přežít vedro v kanceláři?

Dana Štěrbová & Kamil Štajgl - 16. 7. 2013
Každý rok se tím cítíme zaskočeni, nicméně s létem, na které čekáme po neskutečně otravných jarních deštích a teplotních výkyvech jako na smilování boží, přichází měsíc třicítek. To jako teplot. Dosud nezadaným dvounohým třicítkám se v tomto období začínají zapalovat odhalená lýtka. Nezadaným třicátníkům nuceným dodržovat dress code se bohužel nezapaluje nic a spíše si začínají připadat jako terarijní fauna. Jak tedy přežít léto v kanclu s noblesou?

96 % zákazníků doporučuje náš obchod

Rychle vybaveni, dobra komunikace

Ověřený zákazník, 25. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Rychlost doručení
Ověřený zákazník, 20. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Cenově výhodné zboží
Ověřený zákazník, 14. 09. 2021

Rychlost dodání

Ověřený zákazník, 13. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0