Inspirace pro kancelář

Jak si užít léto v kanceláři

Pavlína Dočkalová - 1. 7. 2016
Slunné léto za okny, otrávená nálada v kanceláři. Pro mnohé neodmyslitelná rovnice. ALE, nemusí to tak být. Pojďme si ukázat pár tipů, jak si zpříjemnit práci během toho, kdy už netrpělivě čekáte na dovolenou.

Přenechte nezáživnou práci strojům

Pavlína Dočkalová - 24. 6. 2016
Trávíte hodiny týdně nudnou, avšak nutnou kancelářskou prací, jako je sešívání dokumentů, jejich značení, zakládání nebo naopak bezpečná likvidace? Málokdo si libuje v roli kancelářské krysy, jak se lidově říká. Naštěstí dnes již existuje celá řada praktických vynálezů, které vám ušetří čas a energii.

Jak udržet pracovní stůl uklizený

Tereza Javorská - 20. 6. 2016
Také je Váš stůl zaplněný materiály, dokumenty, psacími potřebami a jinými kancelářskými pomůckami? Neztrácejte čas hledáním důležité složky, vizitky nebo obchodní smlouvy. Existuje mnoho triků, jak udržet pracovní stůl přehledný a přitom k tomu nevynakládat zbytečně moc úsilí.

8 tipů pro kreativní laminaci

Jan Zatloukal - 7. 6. 2016
Laminování slouží především k ochraně důležitých dokumentů, vytváření různých informačních cedulí, prostě všude tam, kde je potřeba ochránit obyčejný papír pokrytím plastovou fólií. Laminovat se dá ale i spousta dalších věcí a je vlastně jen na vás, čemu pomocí laminovacího stroje vdechnete delší život.

Jak zaujmout dokonalou prezentací

Jan Zatloukal - 30. 5. 2016
V dnešní době se už téměř žádná prezentace neobejde bez vizuálních pomůcek. Většina prezentujících využívá prezentace vytvořené v PowerPointu nebo podobné aplikaci. Někdy ale není třeba chodit “s kanónem na vrabce”. Například při prezentování nového projektu kolegům v kanceláři si bohatě vystačíte se základní pomůckou - flipchartem.

Jarní detox v pěti krocích

Hana Szobonyová - 22. 3. 2016
Kdy je nejvhodnější doba pro detox těla? Právě nyní! S příchodem jara má naše tělo tendence zbavovat se přebytečných toxinů z těla a my mu to můžeme ulehčit dodržováním lehkého detoxu! Získáte tím svěží a zdraví pocit, podpoříte cirkulaci krve a látkovou výměnu, zbavíte se škodlivých látek a zrychlíte svůj metabolismus! Takže žádné otálení a přivítejte jaro „ve svém novém těle”!

Jak by měla vypadat kancelář roku 2016?

Redakce - 28. 1. 2016
Žijeme ve 21. století a díky moderním technologiím už můžeme v některých oborech pracovat téměř odkudkoli na světě. Řada lidí však tuto možnost nemá a stále tráví poměrně hodně času v kanceláři. Někteří lidé tam prožívají i většinu svého dne. Proto se chceme zeptat inženýra architekta Jana Smékala na několik otázek a tipů, jak si tento kancelářský život můžeme zpříjemnit.

Kopírky aneb nutné zlo

Dana Štěrbová - 21. 8. 2015
To, co nás společně štve, nás i spojuje. V dnešní době plné snah o odlišení, individualitu, personalizaci, fluktuaci mezi hipsterstvím, new age hippie a veganstvím, je důležité nezapomínat na věci, které všechny lidské kmeny spojují. A právě takovou je kopírková negramotnost.

Sama na dovolenou? Hoďte obavy za hlavu, čeká vás velké dobrodružství!

Michaela Koutná - 12. 8. 2015
Už dlouho si pohráváte s myšlenkou vyrazit na dovolenou do zahraničních oblastí, nejlépe k moři či na cestu za poznáním cizokrajnějších lokalit? Máte dostatek potřebných financí, volný čas, ale nikoho ochotného, kdo by s vámi odjel, a tak raději zůstáváte s lítostí doma? Je třeba tomu udělat konec, vždyť, takhle byste nikdy nevytáhla paty z domu! Přemlouváním kamarádek a známých jenom ztrácíte čas – vždyť to znáte, jedna nemá peníze, druhá čas, třetí už má dávno dovolenou naplánovanou se svojí rodinou. A co vy? Partnera nemáte nebo se mu do poznávání nových kultur příliš nechce… a v hlavě pomalu klíčí vzrušující myšlenka – co takhle vyjet letos za hranice sama?

Ach ta láska proletářská...

Dana Štěrbová - 11. 2. 2015
Milí čtenáři, blíží se Valentýn, a ačkoli je tento svátek častován přízvisky „komerční“, „americký“, myslím si, že i přes záplavy kosmetických balíčků, srdíček v květináčích a podvazkového prádla není podstata tohoto svátku vůbec špatná – vždyť jde o lásku.

92 % zákazníků doporučuje náš obchod

Normálka

Ověřený zákazník, před 2 dny

Super rychlí

Ověřený zákazník, 07. 07. 2020

Výhody e-shopu:

  • Rychlá expedice
  • Dobře zabalené zboží (relativně křehké krabice Leitz přišly v perfektním stavu)
  • Přehledný web
Ověřený zákazník, 19. 06. 2020

Rychlost, korektnost, kvalita

Ověřený zákazník, 09. 06. 2020

Proč nakupovat u nás

  • Ověřené produkty od renomovaných značek
  • Výhodné ceny na ekologický sortiment
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 200 Kč (bez DPH)
  • Při objednávce do 12:00 expedujeme ještě ten den
  • Držitel certifikátu Asekol
  • Magazín inspirací a tipů pro zelenou kancelář

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0