Inspirace pro kancelář

Jak v chladných dnech zahřát tělo i mysl

Pavlína Dočkalová - 6. 2. 2017
Mrazivý leden se přehoupl do ještě mrazivějšího února. Pro lyžaře parádní, pro ostatní úmorné. Lze se vůbec zahřát a dostat do pohody, když venku běsní inverze a vládne sychravo? Máme pro vás pár nápadů, které zaručeně oceníte nejen v kanceláři.

Nová éra svobody tisku štítků

Pavlína Dočkalová - 30. 1. 2017
Ještě než dospějeme k tomu, že budeme přístroje ovládat pouhou myšlenkou, vychází nám technika vstříc sama. Označit místnost, šanon, balík, cenu zboží nebo hosty konference nebylo nikdy jednodušší. Inteligentní mobilní tiskárna Leitz Icon je ekologicky šetrná a přizpůsobí se přesně vašim potřebám.

Chtít nebo nechtít open space?

Pavlína Dočkalová - 9. 1. 2017
Mezi měřítka přitažlivosti potenciálního zaměstnavatele se vedle výše odměny, benefitů a časové flexibility zařadilo i pracovní prostředí. Open space, jako moderní uspořádání kanceláře, zažívá v posledních letech boom. Je to ale skutečně perspektivní a k pracovníkům přívětivý prostor, nebo jenom výhodné řešení majitelů a manažerů?

Pár tipů na pěkná vánoční přání

Pavlína Dočkalová - 9. 12. 2016
Za pár dnů to vypukne. Lidé si budou přát krásné svátky a šťastný nový rok. Jak to ale bude s těmi, které se vám nepodaří potkat osobně? Nezapomeňte na ně. Překvapte je pohledem, SMSkou nebo e-mailem. Víme, co do nich napsat, abyste se blýskli.

Věda a technika v kanceláři

Pavlína Dočkalová - 8. 11. 2016
V těchto dnech probíhá v České republice Týden vědy a techniky pod taktovkou Akademie věd. I kancelář může být takovou malou laboratoří technických pokroků a hračiček. V myslích většiny lidí je to ale spíš šedivá nora plná nudných obyvatel a papíru. Jak je to doopravdy?

Do kanclu jinak: rychle a zábavně

Pavlína Dočkalová - 19. 9. 2016
Budík, rychlá sprcha, snídaně už nepřipadá v úvahu. Klíčky, start a nekonečné popojíždění. “Jestli vyjíždíte do práce, vyhněte se koloně na…,” hlásá klidně rádio. Kdo to má ale každé ráno snášet? Udělejte jednou něco jinak! Třeba na Den bez aut.

Jak na správný e-mailový podpis

Jan Zatloukal - 14. 9. 2016
Za jeden den pošleme nebo přijmeme velkou spoustu e-mailových zpráv. Abychom příjemci na druhé straně dali vědět, s kým má tu čest, připojujeme většinou na konec zprávy automatický podpis. Jak by takový podpis měl vypadat? Co by měl, nebo naopak neměl obsahovat?

Jak vymalovat kancelář pro lepší náladu

Pavlína Dočkalová - 15. 8. 2016
V kanceláři nastala tak trochu okurková sezóna a abyste se příliš nenudili, šéf přišel s úžasným nápadem. Vymalujeme! A bylo vymalováno. V dnešním článku prozradíme, jaké barvy jsou do pracovního prostoru vhodné a proč, a ukážeme i aktuální trendy.

Jak přichystat firemní grilovačku

Pavlína Dočkalová - 22. 7. 2016
Léto je v plném proudu a nastal čas na neformální setkání “po práci”. Šplhněte si u šéfa a připravte grilovačku, na kterou jen tak nikdo nezapomene. V dnešním článku si vše projdeme bod po bodu a přidáme pár lahodných tipů.

6 inspirací pro originální odpověď v nepřítomnosti

Pavlína Dočkalová - 15. 7. 2016
Je již zavedenou tradicí, že po čas své nepřítomnosti v práci, vytvoříme automatickou odpověď. Možná vás to právě teď, před odjezdem na dovolenou, čeká. Pohrajte si, vždyť to nemusí být obligátní nuda!

92 % zákazníků doporučuje náš obchod

Normálka

Ověřený zákazník, před 2 dny

Super rychlí

Ověřený zákazník, 07. 07. 2020

Výhody e-shopu:

  • Rychlá expedice
  • Dobře zabalené zboží (relativně křehké krabice Leitz přišly v perfektním stavu)
  • Přehledný web
Ověřený zákazník, 19. 06. 2020

Rychlost, korektnost, kvalita

Ověřený zákazník, 09. 06. 2020

Proč nakupovat u nás

  • Ověřené produkty od renomovaných značek
  • Výhodné ceny na ekologický sortiment
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 200 Kč (bez DPH)
  • Při objednávce do 12:00 expedujeme ještě ten den
  • Držitel certifikátu Asekol
  • Magazín inspirací a tipů pro zelenou kancelář

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0