Magazín zelená kancelář

Jak na správný e-mailový podpis

Jan Zatloukal - 14. 9. 2016
Za jeden den pošleme nebo přijmeme velkou spoustu e-mailových zpráv. Abychom příjemci na druhé straně dali vědět, s kým má tu čest, připojujeme většinou na konec zprávy automatický podpis. Jak by takový podpis měl vypadat? Co by měl, nebo naopak neměl obsahovat?

Jak vymalovat kancelář pro lepší náladu

Pavlína Dočkalová - 15. 8. 2016
V kanceláři nastala tak trochu okurková sezóna a abyste se příliš nenudili, šéf přišel s úžasným nápadem. Vymalujeme! A bylo vymalováno. V dnešním článku prozradíme, jaké barvy jsou do pracovního prostoru vhodné a proč, a ukážeme i aktuální trendy.

Jak přichystat firemní grilovačku

Pavlína Dočkalová - 22. 7. 2016
Léto je v plném proudu a nastal čas na neformální setkání “po práci”. Šplhněte si u šéfa a připravte grilovačku, na kterou jen tak nikdo nezapomene. V dnešním článku si vše projdeme bod po bodu a přidáme pár lahodných tipů.

6 inspirací pro originální odpověď v nepřítomnosti

Pavlína Dočkalová - 15. 7. 2016
Je již zavedenou tradicí, že po čas své nepřítomnosti v práci, vytvoříme automatickou odpověď. Možná vás to právě teď, před odjezdem na dovolenou, čeká. Pohrajte si, vždyť to nemusí být obligátní nuda!

Jak si užít léto v kanceláři

Pavlína Dočkalová - 1. 7. 2016
Slunné léto za okny, otrávená nálada v kanceláři. Pro mnohé neodmyslitelná rovnice. ALE, nemusí to tak být. Pojďme si ukázat pár tipů, jak si zpříjemnit práci během toho, kdy už netrpělivě čekáte na dovolenou.

Přenechte nezáživnou práci strojům

Pavlína Dočkalová - 24. 6. 2016
Trávíte hodiny týdně nudnou, avšak nutnou kancelářskou prací, jako je sešívání dokumentů, jejich značení, zakládání nebo naopak bezpečná likvidace? Málokdo si libuje v roli kancelářské krysy, jak se lidově říká. Naštěstí dnes již existuje celá řada praktických vynálezů, které vám ušetří čas a energii.

Jak udržet pracovní stůl uklizený

Tereza Javorská - 20. 6. 2016
Také je Váš stůl zaplněný materiály, dokumenty, psacími potřebami a jinými kancelářskými pomůckami? Neztrácejte čas hledáním důležité složky, vizitky nebo obchodní smlouvy. Existuje mnoho triků, jak udržet pracovní stůl přehledný a přitom k tomu nevynakládat zbytečně moc úsilí.

8 tipů pro kreativní laminaci

Jan Zatloukal - 7. 6. 2016
Laminování slouží především k ochraně důležitých dokumentů, vytváření různých informačních cedulí, prostě všude tam, kde je potřeba ochránit obyčejný papír pokrytím plastovou fólií. Laminovat se dá ale i spousta dalších věcí a je vlastně jen na vás, čemu pomocí laminovacího stroje vdechnete delší život.

Jak zaujmout dokonalou prezentací

Jan Zatloukal - 30. 5. 2016
V dnešní době se už téměř žádná prezentace neobejde bez vizuálních pomůcek. Většina prezentujících využívá prezentace vytvořené v PowerPointu nebo podobné aplikaci. Někdy ale není třeba chodit “s kanónem na vrabce”. Například při prezentování nového projektu kolegům v kanceláři si bohatě vystačíte se základní pomůckou - flipchartem.

Jarní detox v pěti krocích

Hana Szobonyová - 22. 3. 2016
Kdy je nejvhodnější doba pro detox těla? Právě nyní! S příchodem jara má naše tělo tendence zbavovat se přebytečných toxinů z těla a my mu to můžeme ulehčit dodržováním lehkého detoxu! Získáte tím svěží a zdraví pocit, podpoříte cirkulaci krve a látkovou výměnu, zbavíte se škodlivých látek a zrychlíte svůj metabolismus! Takže žádné otálení a přivítejte jaro „ve svém novém těle”!

96 % zákazníků doporučuje náš obchod

Rychle vybaveni, dobra komunikace

Ověřený zákazník, 25. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Rychlost doručení
Ověřený zákazník, 20. 09. 2021

Výhody e-shopu:

  • Cenově výhodné zboží
Ověřený zákazník, 14. 09. 2021

Rychlost dodání

Ověřený zákazník, 13. 09. 2021

Proč nakupovat u nás

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0