Magazín zelená kancelář

Chtít nebo nechtít open space?

Pavlína Dočkalová - 9. 1. 2017
Mezi měřítka přitažlivosti potenciálního zaměstnavatele se vedle výše odměny, benefitů a časové flexibility zařadilo i pracovní prostředí. Open space, jako moderní uspořádání kanceláře, zažívá v posledních letech boom. Je to ale skutečně perspektivní a k pracovníkům přívětivý prostor, nebo jenom výhodné řešení majitelů a manažerů?

Pár tipů na pěkná vánoční přání

Pavlína Dočkalová - 9. 12. 2016
Za pár dnů to vypukne. Lidé si budou přát krásné svátky a šťastný nový rok. Jak to ale bude s těmi, které se vám nepodaří potkat osobně? Nezapomeňte na ně. Překvapte je pohledem, SMSkou nebo e-mailem. Víme, co do nich napsat, abyste se blýskli.

Funkční uspořádání kanceláře podle feng shui

Tereza Javorská - 5. 12. 2016
Nepracuje se vám ve vaší kanceláři dobře? Máte pocit nedostatku energie, nebo naopak její přebytek, který vám nedovoluje důkladně se na práci soustředit? Možná vše vězí v nesprávném uspořádání kanceláře. Máme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci tento problém vyřešit.

Jak zálohovat data a hesla

Pavlína Dočkalová - 25. 11. 2016
2. prosince proběhne už pošestnácté Světový den počítačové gramotnosti, který se začal slavit z iniciativy OSN. Má nám připomínat moderní technologie – jejich význam pro lidstvo, ale i nebezpečí, které plyne z jejich používání. Dnes se zaměříme na stinnou stránku mince a povíme si, jak předejít ztrátě dat a hesel.

Věda a technika v kanceláři

Pavlína Dočkalová - 8. 11. 2016
V těchto dnech probíhá v České republice Týden vědy a techniky pod taktovkou Akademie věd. I kancelář může být takovou malou laboratoří technických pokroků a hračiček. V myslích většiny lidí je to ale spíš šedivá nora plná nudných obyvatel a papíru. Jak je to doopravdy?

Kancelář, která fandí přírodě

Pavlína Dočkalová - 16. 10. 2016
Ročně spotřebuje dvacetičlenná kancelář až 40 tisíc listů xerografického papíru. K výrobě takového objemu je zapotřebí zpracovat půlku vzrostlého stromu, která by jinak pokryla denní spotřebu kyslíku pro 25 osob. Smutná matematika spěje k jedinému výsledku – recyklovat a používat recyklované produkty!

Jak dýchat čistý vzduch

Pavlína Dočkalová - 27. 9. 2016
Znáte ten pocit, kdy vás nepříjemně svědí oči, kýcháte ostošest, a ztěžuje vám to nejen se soustředit na práci, ale celý život? Léky vám pomohou zbavit se dočasně příznaků alergie. Jak se ale pořád vyhýbat spouštěčům? Máme bezchybné řešení aspoň pro vaši kancelář.

Do kanclu jinak: rychle a zábavně

Pavlína Dočkalová - 19. 9. 2016
Budík, rychlá sprcha, snídaně už nepřipadá v úvahu. Klíčky, start a nekonečné popojíždění. “Jestli vyjíždíte do práce, vyhněte se koloně na…,” hlásá klidně rádio. Kdo to má ale každé ráno snášet? Udělejte jednou něco jinak! Třeba na Den bez aut.

5 základních rad, jak rozchodit nefunkční skartovačku

Pavlína Dočkalová - 19. 9. 2016
Také kancelářské stroje někdy stávkují. Většinou se tak stane ve chvíli, kdy je nejvíc potřebujeme. Zákon schválnosti známe všichni. Není však hned potřeba házet flintu do žita a kupovat novou skartovačku. Na to přijde řada, až když nezabere žádný z následujících postupů, které zvládnete svépomoci.

Jak na správný e-mailový podpis

Jan Zatloukal - 14. 9. 2016
Za jeden den pošleme nebo přijmeme velkou spoustu e-mailových zpráv. Abychom příjemci na druhé straně dali vědět, s kým má tu čest, připojujeme většinou na konec zprávy automatický podpis. Jak by takový podpis měl vypadat? Co by měl, nebo naopak neměl obsahovat?

89 % zákazníků doporučuje náš obchod

V současných podmínkách nejlepší nakupování.

Ověřený zákazník, 01. 04. 2021

Vše v pořádku, doporučuji. Oknodílna.cz

Ověřený zákazník, 26. 03. 2021

Výhody e-shopu:

  • Nákup zcela bez problému.
Ověřený zákazník, 16. 03. 2021

Výhody e-shopu:

  • Velký výběr
Ověřený zákazník, 16. 03. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Ověřené produkty od renomovaných značek
  • Výhodné ceny na ekologický sortiment
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 200 Kč (bez DPH)
  • Při objednávce do 12:00 expedujeme ještě ten den
  • Držitel certifikátu Asekol
  • Magazín inspirací a tipů pro zelenou kancelář

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0