Magazín zelená kancelář

Kopírky aneb nutné zlo

Dana Štěrbová - 21. 8. 2015
To, co nás společně štve, nás i spojuje. V dnešní době plné snah o odlišení, individualitu, personalizaci, fluktuaci mezi hipsterstvím, new age hippie a veganstvím, je důležité nezapomínat na věci, které všechny lidské kmeny spojují. A právě takovou je kopírková negramotnost.

Sama na dovolenou? Hoďte obavy za hlavu, čeká vás velké dobrodružství!

Michaela Koutná - 12. 8. 2015
Už dlouho si pohráváte s myšlenkou vyrazit na dovolenou do zahraničních oblastí, nejlépe k moři či na cestu za poznáním cizokrajnějších lokalit? Máte dostatek potřebných financí, volný čas, ale nikoho ochotného, kdo by s vámi odjel, a tak raději zůstáváte s lítostí doma? Je třeba tomu udělat konec, vždyť, takhle byste nikdy nevytáhla paty z domu! Přemlouváním kamarádek a známých jenom ztrácíte čas – vždyť to znáte, jedna nemá peníze, druhá čas, třetí už má dávno dovolenou naplánovanou se svojí rodinou. A co vy? Partnera nemáte nebo se mu do poznávání nových kultur příliš nechce… a v hlavě pomalu klíčí vzrušující myšlenka – co takhle vyjet letos za hranice sama?

Ach ta láska proletářská...

Dana Štěrbová - 11. 2. 2015
Milí čtenáři, blíží se Valentýn, a ačkoli je tento svátek častován přízvisky „komerční“, „americký“, myslím si, že i přes záplavy kosmetických balíčků, srdíček v květináčích a podvazkového prádla není podstata tohoto svátku vůbec špatná – vždyť jde o lásku.

Business smart image aneb kancelářský styl oblékání

Dana Štěrbová & Tereza Javorská - 27. 1. 2015
Už vám někdy přišla pozvánka na interview s poznámkou, že daná společnost vyžaduje styl business smart? Uvidíte, že není zapotřebí si kvůli tomu lámat hlavu a probírat se studiemi působení barev. Vsaďte na nenápadnou klasiku.

Éčka, která neškodí: Buďte ekologičtí, ekonomičtí a efektivní při provozu kanceláře

Dana Štěrbová - 21. 11. 2014
Ano, ekologický znamená v praxi především to, že párkrát v týdnu se při cestě do Billy zastavíte u modrého kontejneru a vysypete do něj obsah skartovačky a další papírový odpad. Vzpomínáte na TV reklamu, kde jsou kontejnerová stání vyobrazena jako dobré místo k seznámení?

Drobná podzimní výzdoba kanceláře

Dana Štěrbová - 19. 11. 2014
Pokud se vám zdobení kanceláře dle ročních období jeví jako zbytečné, nečtěte tento článek. Pokud si při dekorování připadáte zoufale, nebo máte chuť si zlepšit každodenní rutinu kanceláře, mile překvapit klienta a věříte trochu na účinky barev, potažmo terapii barvami, čtěte.

Kolegyně kráva

Dana Štěrbová - 7. 11. 2014
Kancl, kolegyně, kolegové, kávovar, kompjůtr, klávesnice, kantýna,… všimli jste si? Většina slov, která v nás vzbuzují asociace spojené s prací, začínají na „k“. Pak je tu ještě další skupina slov, která budí daleko větší nelibost, ba i dokonce způsobují žaludeční vředy: kolegyně kráva a kolega k…

Nuda v kanclu - jak restartovat mozek

Dana Štěrbová - 21. 10. 2014
Čas neutíká... Podíváte se poprvé na hodinky: 11.00. Za úctyhodně dlouhou dobu shledáte, že by vás pohled na zápěstí mohl posunout blíže k vytoužené „padla“. Je 11.03. Výkonnost klesá a vy přemýšlíte o reinkarnaci v mouchu nebo o útěku. Nevěšte hlavu a chvíli prokrastinujte. Je to životu prospěšné!

„Nóóó…?!“ aneb Telekomunikační neřesti

Dana Štěrbová - 1. 10. 2013
Telefonování – součást lidského života, o které bylo napsáno tisíce příruček, milióny partnerů se přes telefon rozešly, milióny smluv byly skrze něho uzavřeny a zrušeny a nespočet pracovníků telemarketingu byl skrze něj poslán do různých míst. Kancelářský život ale vyžaduje extra porci umění telefonovat. O obchodním hovoru někdy příště, dnes si zopakujeme základní principy telefonování.

Co by ve vaší kanceláři nemělo chybět

Kamil Štajgl - 1. 10. 2013
Plánujete si zřídit kancelář? Přemýšlíte, co všechno se v běžné kanceláři nachází? Hledáte doporučení, jakou kancelářskou technikou se vybavit? Všechny tyto otázky vám zodpovíme v následujícím článku.

89 % zákazníků doporučuje náš obchod

V současných podmínkách nejlepší nakupování.

Ověřený zákazník, 01. 04. 2021

Vše v pořádku, doporučuji. Oknodílna.cz

Ověřený zákazník, 26. 03. 2021

Výhody e-shopu:

  • Nákup zcela bez problému.
Ověřený zákazník, 16. 03. 2021

Výhody e-shopu:

  • Velký výběr
Ověřený zákazník, 16. 03. 2021

Proč nakupovat u nás

  • Ověřené produkty od renomovaných značek
  • Výhodné ceny na ekologický sortiment
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 200 Kč (bez DPH)
  • Při objednávce do 12:00 expedujeme ještě ten den
  • Držitel certifikátu Asekol
  • Magazín inspirací a tipů pro zelenou kancelář

Kontaktní místo Office2000.cz

Zde nás najdete - mapa

OFFICE SYSTEM s.r.o.
Vápenice 17
796 01 Prostějov
Kontakt
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0